6 Травень 2014

ФОП Бретман представляє групу підприємств (ТОВ «ЕК «ЕНОЛЛ», ТОВ «Колос» ті ін..), які працюють на ринку адресного постачання електричної енергії для потреб підприємств.

 

Компанії мають Ліцензію на право здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, є членами Оптового ринку електричної енергії України та на даний час здійснюють ліцензовану діяльність з постачання електричної енергії в Україні.

 

Основними перевагами купівлі електричної енергії за нерегульованим тарифом є:

 

 

  1. Договірна ціна за електричну енергію, що нижча за тариф електропередавальної організації.

 

  1. Прийнятний для підприємства графік оплати за електроенергію, з урахуванням поточних днів платежів та фінансових зобов’язань.

 

  1. Величини споживання потужності у години ранкового та вечірнього максимуму встановлюються на рівні замовлених підприємством, а не розраховуються обленерго згідно місячного обсягу споживання.
  1. Можливість збільшення замовленого обсягу електроенергії у розрахунковому періоді. При цьому, постачальник не накладає жодних санкцій за перевищення попередньо замовленого обсягу електроенергії.
  2. Припинити передачу електричної енергії споживачам, обленерго має право лише за погодженням з постачальником.

 

6. Для своїх Споживачів Компанії надають безкоштовні юридичні консультації при вирішенні питань з обленерго, Держенергонаглядом України та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики.

 

Розмір знижки для Вашого підприємства становитиме від 1% до 3%.

 

 

Пропонуємо Вам взаємовигідну співпрацю, що базується на стабільних та довгострокових відносинах.