25 Червень 2015

Інформуємо про проведення спільного розширеного засідання Правління Асоціації “Київ” та Ради директорів м. Києва.

Сьогодні відбулося спільне розширене засідання Правління Асоціації “Київ” та Ради директорів м. Київа з запрошенням міського голови В.Клічко. На засіданні обговорювались актульні питання розвитку промисловості м.Києва та співпраці з КМДА. Були прийняті наступні рішення:

Рішення
Ради директорів підприємств, установ та організацій м.Києва за участю голови Київської міської державної адміністрації Кличка В.В., голів районних в місті Києві державних адміністрацій, депутатів Київської міської ради, керівників структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та керівників громадських організацій напрацьованих під час проведення розширеного засідання
25 червня 2015 року

Заслухавши інформацію президента Українського союзу промисловців і підприємців Кінаха Анатолія Кириловича про Антикризову програму спільних дій влади та бізнесу, голови Ради директорів підприємств, установ та організацій м.Києва, генерального директора ДП ВО «Київприлад» Осадчого Олександра Володимировича щодо проблемних питань функціонування промислового комплексу столиці, директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Кузьменка Максима Андрійовича про оптимізацію процесу закупівель продукції промислових підприємств головними розпорядниками коштів бюджету міста Києва, директора Департаменту земельних ресурсів Поліщука Олексія Григоровича про інвентаризацію земельних ділянок промислових підприємств міста Києва Рада директорів підприємств, установ та організацій вирішила:

1. Рекомендувати Київській міській державній адміністрації надати доручення головним розпорядникам коштів бюджету міста Києва стосовно розробки середньострокових галузевих програм із закупівель потрібної міському господарству продукції.

2. З метою збільшення обсягу закупівель продукції київських товаровиробників рекомендувати Київській міській державній адміністрації прийняти рішення про створення при відповідних департаментах науково-технічних рад, за участю членів Президії Ради директорів підприємств, установ та організацій м.Києва, як дорадчих органів для надання консультацій щодо технічних характеристик товарної продукції.

3. Вважати за доцільне продовження до 01.01.2016 року мораторія на введення в дію Рішення Київської міської ради від 03.07.2014 року “Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Києва”

4. Доопрацювати та направити звернення Ради директорів підприємств, установ та організацій м.Києва до Кабінету Міністрів України щодо відновлення роботи центрального органу виконавчої влади з питань промислової політики України

5. Вивести зі складу Президії Ради директорів підприємств, установ та організацій м.Києва Смаля Станіслава Миколайовича, Корінь Олену Василівну у зв’язку зі зміною місця роботи та ввести до складу Президії Ради директорів підприємств, установ та організацій м.Києва наступних керівників:
- Мірошник Ірину Миколаївну – Голову правління ПАТ «Укрпластик»;
- Череду Володимира Вікторовича – Голову правління ПАТ «Київхліб».