3 Липень 2017

Шановні колеги!

У зв’язку з приєднанням України до Угоди про державні закупівлі, яка створює умови для участі компаній у закупівлях за кордоном, Центром підтримки експорту при УСПП заплановано проведення наукових і освітніх заходів для членів УСПП.

06 липня 2017 року відбудеться засідання круглого столу за темою «Державні закупівлі: кращі практики та можливості співпраці України і США», організованого Українським союзом промисловців і підприємців спільно з Національною академією наук України.

У обговоренні візьмуть участь провідні фахівці у галузі державних закупівель України та США, представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Національної академії наук України, проекту ProZorro, представники бізнесу тощо.                У програмі заплановані виступи американських експертів, які зроблять презентацію американської системи державних закупівель, проаналізують можливості для участі в торгах українських компаній. Також буде розглядатися питання використання в США кращого досвіду впровадження в Україні системи електронних закупівель та досвіду функціонування системи ProZorro.

Запрошуємо компанії, які мають досвід участі у державних закупівлях в Україні та розглядають можливість участі у державних закупівлях в США, приєднатися до обговорення проблеми та відвідати захід.

Круглий стіл відбудеться 06 липня 2017 року в конференц-залі УСПП за адресою: Хрещатик, 34. Початок о 16.00. Телефон для довідок: 099-482-12-70,                                               E-mail: mary-ua@ukr.net

Кінцевий термін подачі заявок на учать – 05 липня 17.30. Реєстрація обов’язкова. Кількість місць обмежена.

Під час заходу запланований переклад з англійської мови.