1 Вересень 2017

Шановні колеги!

День підприємця – це  свято, яке дає підстави вшанувати людей неординарних, активних, тих, хто генерує та забезпечує невпинний рух держави вперед. Саме вони  в непрості часи суспільних трансформацій власноруч започаткували бізнес, створили робочі місця,  виготовляють  продукт та наповнюють  державний бюджет. Вони мають активну громадську позицію,  відстоюють власні права та інтереси.  Завдяки ним в Україні потроху формується середній клас – самодостатні, налаштовані на успіх люди,  готових взяти на себе відповідальність за оточуючих, за державу. Саме бізнесмени започаткували    волонтерській рух,  формують   попит на реформи, демократичні зміни  – тому середній клас, підприємці заслуговують величезної пошани з боку суспільства і держави.

Вітчизняні виробники, науковці, представники  малого  і середнього  бізнесу  мають надзвичайний потенціал. Адже їх продукція – від аграрної до авіабудівної, програмного забезпечення, наукових винаходів тощо – визнана на світових ринках. Необхідна лиш більш широка промоція та створення цивілізованих правил гри – без випадків рейдерства, корупції, несправедливих рішень у податковій, митній, регуляторній площині,  які перешкоджають інвестиціям та розвитку національного виробника.

Над цими завданнями ми і працюватимемо і, переконаний, умови для розвитку власної справи, зростання добробуту населення будуть лише покращуватись та забезпечать процвітання рідній українській землі.
Зі святом, дорогі друзі!

В.Майко

Президент Асоцаіції “Київ”

Президент КМАР