21 Листопад 2017

Шановні колеги!

Інформуємо Вас, що 08 грудня 2017 року відбудеться візит Президента України П.Порошенка до Литовської Республіки, в рамках якого заплановано проведення Третього українсько-литовського економічного форуму.

У форумі візьмуть участь президенти України і Литви, представники урядів, бізнес-асоціацій, експерти-економісти, бізнес-кола обох країн.

Учасники форуму матимуть змогу обговорити стан українсько-литовського торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, аналіз проблемних питань, переваг та недоліків ведення бізнесу на ринках України та Литви, перспективні взаємовигідні форми подальшої спільної роботи, у тому числі створення спільних підприємств, роботу у вільних економічних зонах та індустріальних парках тощо.

Крім того, в рамках форуму будуть проведені такі тематичні секції:

  • Відновлювальні джерела енергії
  • Інвестиції та фінансування проектів
  • Сучасна екологія
  • Бізнес-середовище і ринок праці

Запрошуємо Вас та членів Вашої Організації увійти до складу делегації УСПП, яка відвідає Литву в рамках візиту Президента України, і, в разі зацікавленості, просимо  не пізніше 04 грудня 2017 року підтвердити участь, заповнивши анкету за посиланням на сайті УСПП в рубриці «Актуально» uspp.ua/forum.html

Контактна інформація: тел. (044) 536 96 42, 279 16 21,

E-mail: ved3@uspp.org.ua, vpved@uspp.org.ua

Контактні особи: Куцева Світлана Геннадіївна, Блавдзевич Олександра Юріївна.