23 Квітень 2018

Шановні колеги!

Інформуємо вас, що 16-18 травня 2018 року відбудеться візит делегації Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) до Литовської Республіки. Візит відбуватиметься в рамках діяльності Українсько-литовської та Литовсько-української ділових рад.

Основна мета візиту – презентація та обговорення українського проекту з будівництва сонячної електростанції в Київській області з використанням фотовольтажних систем литовського виробництва.

Захід відбуватиметься на базі литовської компанії Global BOD Group, яка також ознайомить членів української делегації з виробничими потужностями та особливостями своєї продукції.

Довідково: Global BOD Group займається виробництвом сонячних елементів, модулів, оптичних лінз, оптичних носіїв даних. Спеціалізується на виробництві високоякісних фотоелементів з полікристалічного кремнію під маркою «SoliTek». Щорічний обсяг виробництва фотоелементів досягає 67 МВт, а сонячних модулів – 50 МВт. Більш детальніше про компанію http://www.globalbodgroup.com

         Запрошуємо вас увійти до складу делегації УСПП, яка відвідає Литву і, в разі зацікавленості, просимо  не пізніше 11 травня 2018 року підтвердити участь, заповнивши анкету, що додається

Контактна інформація: тел. (044) 536 96 42, 279 16 21, e-mail: ved3@uspp.org.ua . Контактні особи: Куцева Світлана Геннадіївна, Блавдзевич Олександра Юріївна.