5 Квітень 2018

Шановні колеги!

 

Інформуємо вас, що з метою підтримки нашого колеги генерального диретора ДНВО “Електронмаш” Мови Віктора Івановича ми звернулися з листом до міського голови Кличко В.В. (текст звернення додається)

 

Вих. № 0504-03

Від «05» квітня 2018 р.

 

Шановний Віталію Володимировичу!

Протягом 2016-2018 рр. на ДНВП «Електронмаш» послідовно здійснюється тиск з метою рейдерського захвату.

Абсолютно безпідставно, з залученням приватних нотаріусів, на основі сфабрикованих фальшивих документів, були несені зміни до статутних документів, які привели к змінам у розподілі статутного капіталу підприємства, і все це було зроблено  без відому керівництва підприємства, профспілкової організації та трудового колективу.

ДНВП «Електронмаш» звернулося до суду і у теперішній час триває розгляд вищезгаданих питань у господарському суді.

З порушенням діючого законодавства та строків дії трудового контракту Міністерство економічного розвитку та торгівлі України своїм наказом № 35-п від «23» березня 2018 р. звільнило директора ДНВП «Електронмаш» Мову В.І. з займаної посади, т.я. від приймає усі можливі зусилля в протидії захвату підприємства. «28» березня 2018 р. приватним нотаріусом були внесені зміни керівника підприємства та складу підписантів документів при здійсненні діяльності підприємства, що остаточно припинило його господарську діяльність та звітність.

Просимо Вас для всебічного розгляду питання про діяльність ДНВП «Електронмаш» створити робочу комісію з представників Міністерства, органу виконавчої влади м. Києва, профспілок, трудового колективу, представників громадського суспільства роботодавців та прийняти дієві міри до недопущення рейдерського захвату підприємства, ліквідації робочих місць, захистити інтереси трудового колективу та зупинити протидію між колективом та державною владою.

 

З повагою,

В.Майко