5 Липень 2018

Шановні колеги!

Інформуємо вас  про те, що 20 липня 2018 року (п’ятниця) відбудеться спільне розширене засідання Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП.

Під час засідання пропонується проаналізувати останні тенденції у розвитку соціально-економічної ситуації в Україні, стан виконання КМУ попередніх рішень Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП щодо відновлення повноцінного функціонування окремих секторів промисловості та підготовки відповідних галузевих програм розвитку, а також проблеми захисту прав підприємців, визначення пріоритетів у контексті підготовки бюджету на  наступний рік, забезпечення діяльності інфраструктури підтримки вітчизняного експорту.

До участі запрошуються члени Антикризової ради громадських організацій України, члени Правління та керівники РВ УСПП, керівники громадських організацій, бізнесу, наукових інституцій, експерти і представники ЗМІ.

Засідання відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, Торгово-промислова палата України,  конференц-зал «Колізей» (4-й поверх).

Початок роботи об 11:00. Реєстрація – з 10:15.

Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні. Звертаємо Вашу увагу на обов’язковість попередньої реєстрації.

Відомості про участь (П.І.П., посада, контактний телефон чи e-mail)  просимо надати до 17 липня 2018 року за наступними контактами:

e-mail orgdep2@uspp.org.ua тел./факс: 044 270-68-35.

Телефон для довідок: 050 353-33-88.