9 Жовтень 2019

Шановні колеги!

Концепцією реалізації державної політики у сфері професійної (професійно- технічної) освіти «Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта» на період до 2027 року, затвердженою розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 червня 2019 року № 419-р, передбачено здійснення перегляду Переліку професій загальнодержавного значення, підготовка за якими здійснюється за кошти державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 р. № 818, на основі аналізу ринку праці.

Враховуючи зазначене вище, з метою підготовки відповідного проекту акта просимо Вас надати інформацію щодо робітничих професій, яких потребуватиме ринок праці у середньостроковій перспективі у регіональному розрізі.

 

Інформацію просимо надіслати до 17 жовтня 2019 року на електронну адресу: orgdep1@uspp.org.ua за наведеною нижче формою з подальшим підтвердженням на паперових  носіях:

 

№ з/п

Область

Перелік 10-ти професій, яких потребуватиме ринок праці у середньостроковій перспективі* * Підприємства, організації, установи, що потребують цих професій
 

 

* Перелік із 10-ти професій прохання формувати за принципом: 1 – найбільш пріоритетна, 2-10 – менш пріоритетні.