1 Листопад 2019

Шановні колеги!

5 грудня 2019 року з 13:00 до 15:00 у Національному інформаційному агентстві «Укрінформ» (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться круглий стіл на тему «Законодавчі зміни у сфері ЖКГ. Як приймати спільні рішення у багатоквартирному будинку».

На круглому столі відбудеться презентація інформаційних матеріалів у рамках інформаційно-комунікаційної кампанії щодо особливостей здійснення права власності у багатоквартирних будинках, що проводить КП «Центр публічної комунікації та інформації» за підтримки Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Києва.

Інформаційно-комунікаційна кампанія роз’яснить киянам результати законодавчих змін у сфері ЖКГ столиці та розповість про шляхи врегулювання проблемних питань реалізації закону «Про житлово-комунальні послуги».

До участі в круглому столі запрошені: Пантелеєв Петро Олександрович – заступник голови Київської міської державної адміністрації, Лелюк Роман Валерійович – директор Департаменту суспільних комунікацій, Кулібаба Дмитро Вікторович – тимчасово виконуючий обов’язки директора КП «Центр публічної комунікації та інформації», Радченко Віра Михайлівна – начальник управління розвитку ЖКІ Департаменту житлово-комунальної інфраструктури, Кучеренко Олексій Юрійович – депутат ВРУ, Голова спілки власників житла України.